הסיפור שלנו 

ארטאורי דיזיין הוא מותג עיצוב ישראלי מקורי המתמחה בעיצוב, יצור ומכירה של מתנות, חפצי נוי, ואקססוריז לבית ולמשרד.

ארטאורי דיזיין היא פרי חזונו, דמיונו ועבודתו של אורי ניב, תושב הוד השרון, יליד 1969, נשוי ואב לארבעה, בעל תואר ראשון באומנות מאוניברסיטת ת”א, מעצב, צייר, קופירייטר, כותב ואמן רב תחומי.
המוצרים של ארטאורי דיזיין מאופיינים בגישה והתבוננות מקוריים על הפונקציה אותה הם צריכים ליישם והם משולבים תמיד, בהומור, מקוריות, הוצאה מתוך ההקשר המקובל ועיצוב אסתטי.
המוצרים של ארטאורי דיזיין מעוצבים בישראל ומיוצרים בישראל או בסין ונמכרים ברחבי העולם, בחנויות מתנות, מוזיאונים, חנויות עיצוב וכו’.

קצת רקע על אורי ניב…

ביום העצמאות ה 60 שנה למדינה, התפרסם באמצעות אתר ynet, פרוייקט מיוחד ופטריוטי פרי יצירתו – פרוייקט הדגלים של אורי ניב. באמצעות אנימציית פלאש ויזואלית מאד והומוריסטית, המורכבת מ- 60 דגלים שונים שכל אחד מהם הוא וריאציה אחרת של דגל המדינה, שרטט ניב סיכום ביניים של המדינה שמלאו לה 60. מצגת הדגלים ריגשה רבים בארץ ובעולם, הופצה באתרי שיתוף תוכן באינטרנט ונחשפה אל רבים ורחוקים, באופן כזה שכמעט שלוש שנים אחרי (ועוד פרק המשך בשנת ה – 61), עוד יש לה הדים רבים, היא מוצגת בפסטיבלים שונים, משרתת היטב קונסוליות ישראליות בעולם והיא חומר הסברה מוכר ושמיש.

ב – 8/09 פרסם אורי ניב ספר שירי ילדים “בגלל שאני עדיין קטן” בהוצאת “הקיבוץ המאוחד” בליווי איוריו של מישל קישקה.

ארטאורי דיזיין – צרו קשר

כתובתנו: רחוב הרדוף 19 הוד השרון

מיקוד: 4502117

ת.ד: 412

טלפון סטודיו:  09-9782464

טל’ נייד:  054-6242000

מייל לפניות: sales@artoridesign.com

כתובת אתר באנגלית: : https://www.artoridesign.com/

אתם מוזמנים לשלוח לנו הערות, בקשות, הצעות ייעול או תגובות מכל סוג שהוא.
ניתן להשתמש בכתובת המייל או בטופס ליצירת קשר.